Horari i Atenció

IES VICENT ANDRÉS ESTELLÉS
PROFESSOR(A) DEPARTAMENT HORA D’ATENCIÓ
  DIA   HORA
ALÓS, ENRI PEDAGOGIA TERAPÈUTICA
ARNAU, CÉSAR ORIENTACIÓ
BARTRET, MARTA MATEMÀTIQUES DIJOUS   9:50 – 10:42
BOIX, ENRIQUE TECNOLOGIA DIJOUS 11:07 – 12:022  
BUENDÍA, MARINO  GEOGRAFIA I HISTÒRIA DIJOUS 12:02 – 12:54
CARAÑANA, JAIME EXPRESSIÓ PLÀSTICA I VISUAL DILLUNS 11:07 – 12:02
CARBONELL, AMPARO EXPRESSIÓ PLÀSTICA I VISUAL DIMARTS 12:02 – 12:54
COMPANY, MONTSE ANGLÉS DIJOUS 11:07 – 12:02
ESCAMILLA, FEDERICO MATEMÁTIQUES DILLUNS 13:10 – 14:05
FERRI, NOELIA LLATÍ I GREC DIJOUS 11:07 – 12:02
GARCÍA, RAFAEL ANGLÉS DIMECRES 12:02 – 12:54
GARCÍA, RAÚL TECNOLOGIA DIJOUS 12:02 – 12:54
GRAU, SARA VALENCIÀ DIMECRES   9:50 – 10:42
HERRERO, ROBERTO INFORMÀTICA DIMARTS 12:02 – 12:54
LATORRE, FERNANDO GEOGRAFIA I HISTÒRIA DIVENDRES   9:50 – 10:42
LLAMAS, MARISA LENGUA ESPAÑOLA DIMECRES 12:02 – 12:54
LLAVATA, DAVID EXPRESSIÓ PLÀSTICA I VISUAL DIMECRES  12:02 – 12:54
MARZAL, FERNANDO TECNOLOGIA DIMECRES 12:02 – 12:54
MILLÁN, MARIVÍ MATEMÀTIQUES DIJOUS   9:50 – 10:42
MUÑOZ, AMPARO FILOSOFIA DIMECRES 11:07 – 12:02
MUÑOZ, LOLA MÚSICA DIMECRES   9:50 – 10:42
NAVARRO, EMPAR VALENCIÀ DIVENDRES   9:50 – 10:42
ORTIGOSA, MARGARITA BIOLOGIA-GEOLOGIA DIVENDRES   8:55 – 9:50
PADILLA, ISABEL LENGUA ESPAÑOLA DIVENDRES 11:07 – 12:02
PASTOR, DESIDERIO ECONOMIA DIMECRES   9:50 – 10:42
PÉREZ, MAR BIOLOGIA-GEOLOGIA DILLUNS   8:55 – 9:50
PÉREZ, Mª ÁNGELES RELIGIÓ
PLA, PAU VALENCIÀ DIMECRES 12:02 – 12:54
PLA, LAURA ANGLÉS DILLUNS 12:02 – 12:54
PONS, EMPAR VALENCIÀ DIJOUS 11:07 -12:02
PRATS, Mª AMPARO ANGLÉS DILLUNS 13:10 – 14:05
RAMIREZ, ANTONIA LENGUA ESPAÑOLA DIMARTS   9:50 – 10:42
REY, Mª CARMEN TECNOLOGIA DIVENDRES    9:50 – 10:42
SÁIZ, AMPARO MATEMÀTIQUES DIMECRES   8:55 – 9:50
SALVADOR, INMA BIOLOGIA-GEOLOGIA DIMARTS    8:55 – 9:50 
SÁNCHEZ, JOSÉ LUÍS GEOGRAFIA I HISTÒRIA DIMECRES   9:50 – 10:42
SANCHIS, JOSE JUAN FÍSICA I QUÍMICA DIMARTS 12:02 – 12:54
SAPENA, AMAYA FRANCÉS DIMARTS 11:07 – 12:02
SOTO, ELISA EDUCACIÓ FÍSICA DILLUNS 12:02 – 12:54
TORRES, ANA FILOSOFIA DIMARTS   9:50 – 10:42
ÚBEDA, ANA LLATÍ I GREC DILLUNS    9:50 – 10:42
VALLS, FELIPE GEOGRAFIA I HISTÒRIA DIVENDRES 12:02 – 12:54
VALLS, AMPARO EDUCACIÓ FÍSICA DIMARTS 11:07 – 12:02
VIDAL, ESTHER FÍSICA I QUÍMICA DIJOUS 11:07 – 12:02